Správa a servis webstránok

Údržba, aktualizácia a technická podpora pre Váš web

O naše webové stránky sa zodpovedne staráme. Vždy usilujeme o to, aby boli stránky čo najrýchlejšie (z hľadiska načítania pre užívateľov) a zároveň maximálne bezpečné. To vieme zabezpečiť práve vďaka pravidelnej správe a údržbe webu.

Nie ste si istý, či je pre vás táto služba vhodná? Kontaktujte nás

Čo všetko je súčasťou údržby webstránky?

Neustále kontrolujeme najnovšie verzie Vášho CMS systému. Ak je niektorá z nich vydaná, vykonáme testovanie kompatibility a vykonáme kompletnú aktualizáciu.

Tým sa zabezpečí, že vaša webová stránka je vždy aktuálna, má k dispozícii všetky funkcie a tým je vždy v plnej kondícií a vyhuvuje najnovším požiadavkam užívateľov aj vyhľadávačom.

Aktualizácie majú pozitívny vplyv predovšetkým na rýchlosť načítania webu a jeho bezpečnosť.

 

Ak sa rozhodnete nechať spárvu webu na nás, získate:

Aktualizácie použitých doplnkov

Okrem samotného jadra CMS (systému na správu obsahu) je potrebné pravidelne aktualizovať a kontrolovať aj jeho doplnky (pluginy). Všetko starostlivo monitorujeme a ak vyjde nová verzia (či už z hľadiska funkčnosti alebo bezpečnosti), okamžite všetko aktualizujeme, aby boli všetky funkcie aktuálne a bezpečné.

Aktualizácie bezpečnostných záplat

Veľmi často sa vydávajú bezpečnostné aktualizácie, ktoré opravujú chybu v systéme alebo aplikácii. Tie majú najvyššiu prioritu a aktualizujú sa okamžite. Bezpečnosť je pre nás prvoradá.

Monitorovanie chodu webovej lokality

Ak by sa niečo stalo, automatické monitorovanie vyšle do našej centrály signál, ktorý nás informuje, že niektorý z našich projektov nefunguje. Naša centrála sa mu okamžite venuje a rieši, kde mohol problém vzniknúť. Vyhneme sa tak problému, že by naše projekty boli odstránené z vyhľadávača kvôli nefunkčnej url adrese. To potom môže stáť značné úsilie a zdroje.

Údržba, aktualizácia a technická podpora pre Váš web

Zvoľte si spôsob úhrady, ktorý vám najviac vyhovuje

Mesačná platba

15 €

mesačne

platba bez viazanosti

Štvrťročná platba

36 €

(12€ mesačne)

ušetríte 3€ mesačne

Ročná platba

130 €

(10,80€ mesačne)

ušetríte až 80€ ročne

*Čo je licencia Elementor PRO

Elementor PRO je nástroj, cez ktorý vytvárame profesionálne webové stránky. Oficiálna cena licencie Elementor PRO je 59€ /ročne. Túto licenciu poskytujeme našim klientom na prvý rok úplne zadarmo a následne raz ročne účtujeme za reaktiváciu tejto licencie 20€. 

V prípade zakúpenia ročného balíčka správy webstránky Vám obnovíme licenciu pre Elementor PRO na ďalší rok zadarmo.