Napíšte nám cez kontaktný formulár

Po odoslaní môžu byť vaše osobné údaje spracované za účelom vybavenia žiadosti. Viac informácií o tom, ako spracovávame údaje nájdete tu.

... alebo nájdite odpoveď v často kladených otázkach

Napíšte, zavolajte, pošlite holuba 🕊️

Máte otázky, alebo špeciálne požiadavky? Napíšte nám

S radosťou vám pomôžeme. Zvolte si najvhodnejší spôsob komunikácie alebo vyplňte kontaktný formulár a my sa vám ozveme.

WhatsApp chat

Najrýchlejší spôsob komunikácie

info@ruzovavelryba.sk

Zvyčajne odpovieme do 24 hodín

0950 890 361

Pondelok - Štvrtok 10:00 - 16:00

FAQ

Často kladené otázky

Zvoľte si kategóriu alebo pokračujte nadol

Otázky týkajúce sa tvorby webstránok

Čas potrebný na vytvorenie webovej stránky sa líši v závislosti od jej zložitosti a rozsahu. Zvyčajne to trvá niekoľko 14-30 dní, ale presný čas môže byť ovplyvnený aj vašou spoluprácou a schváleniami.

Vaša webová stránka bude zabezpečená najnovšími bezpečnostnými opatreniami a technológiami, aby bola chránená pred nežiaducimi útokmi a zneužitím.

Ak už máte existujúcu webstránku, radi vám pomôžeme s jej zlepšením. Môžeme navrhnúť nový dizajn, optimalizovať obsah pre vyhľadávače a implementovať ďalšie vylepšenia, ktoré zlepšia užívateľský zážitok a zefektívnia proces získavania nových zákazníkov.

Áno, Vaša webová stránka je vybavená jednoduchým správcovským systémom, ktorý vám umožní ľahko upravovať obsah, ako sú texty, obrázky a ďalšie prvky, bez potreby programovania alebo špeciálnych znalostí. Pred úpravami sa však odporúčame poradiť s nami. 

Responzívny web je web, ktorý sa automaticky prispôsobuje rôznym veľkostiam a typom zariadení, ako sú počítače, smartfóny a tablety, aby poskytoval optimálny užívateľský zážitok.

Áno, Vaša webová stránka bude plne optimalizovaná pre mobilné zariadeni aj tablety, aby poskytovala plynulý a príjemný zážitok užívateľom, ktorí ju navštevujú na smartfónoch a tabletoch.

Áno, po odovzdaní webstránky máte možnosť zakúpiť si od nás aj podporu a údržbu Vašej webovej stránky vrátane riešenia problémov, aktualizácií, zálohovania a ďalšej pomoci potrebnej na zachovanie optimálneho fungovania. Viac o tejto službe sa dočítate na tejto stránke.

Doména je adresa Vašej webovej stránky na internete, ktorú ľudia používajú na jej nájdenie. Napríklad, www.mojafirma.sk. S výberom domény Vám radi pomôžeme.

SEO je skratka pre Search Engine Optimization, čo znamená optimalizáciu pre vyhľadávače. Pomáha zlepšiť viditeľnosť a pozície Vašej webovej stránky vo výsledkoch vyhľadávania, čím zvyšuje návštevnosť a relevantnosť.

Áno, na Vašej webstránke bude nastavená základná optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), aby bola ľahko nájdená a dosiahla vyššie pozície vo výsledkoch vyhľadávania.

SSL certifikát je technológia, ktorá zabezpečuje, že komunikácia medzi webom a prehliadačom je šifrovaná a bezpečná, čím sa chránia citlivé informácie od možných útočníkov. 

Áno, SSL certifikát bude súčasťou vašej webovej stránky. Zabezpečíme, aby vaša stránka bola plne šifrovaná a bezpečná pre vašich návštevníkov, čo pomôže budovať dôveru a zlepšiť SEO výsledky vášho webu.

Otázky týkajúce sa reklám na facebooku a instagrame

Reklamy na Facebooku fungujú ako výkonný online marketingový nástroj, ktorý umožňuje firmám, podnikateľom a majiteľom e-shopov osloviť svoje cieľové publikum prostredníctvom reklám zobrazovaných na platforme Facebook a jej partnerských stránkach. (Instagram,Whatsapp,..) Vďaka rozsiahlej používateľskej základni a podrobným možnostiam zacielenia môžu reklamy na Facebooku zvýšiť povedomie, predaj a generovanie potenciálnych zákazníkov.

Facebook s viac ako 2,8 miliardy aktívnych používateľov mesačne ponúka obrovské publikum. Vďaka pokročilým možnostiam cielenia platformy môžu vaše reklamy osloviť konkrétne demografické skupiny, záujmy a správanie, čím sa zabezpečí efektívne využitie vášho rozpočtu. Pre firmu ako vy to znamená lepšiu návratnosť investícií, väčšiu viditeľnosť značky a viac príležitostí na predaj.

Najsilnejšia stránka Facebooku spočíva v možnostiach detailného cielenia a podrobnej analytike. Či už sa zameriavate na konkrétnu vekovú skupinu, ľudí s určitými koníčkami alebo na tých, ktorí nedávno navštívili vašu webovú stránku, Facebook sa vám dokáže prispôsobiť. Navyše vďaka nástrojom, ako je Facebook Pixel, môžete bezproblémovo sledovať konverzie a opätovne cieliť na potenciálnych zákazníkov.

Reklama na Facebooku funguje na základe aukčného modelu, takže náklady sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako je cieľové publikum, kvalita reklamy a konkurencia v odvetví. Platforma však ponúka flexibilitu pri nastavovaní denných rozpočtov alebo rozpočtov kampaní, čo zaručuje, že nikdy neutratíte viac, ako ste plánovali. Naša agentúra vám pomôže optimalizovať rozpočet pre dosiahnutie najlepšej návratnosti investícií.

Väčšina firiem inzerujúcich na Facebooku investuje v priemere 300 až 1000€ mesačne.

Aj keď sa správny obsah môže líšiť v závislosti od cieľového publika a cieľu, ktorý si pri reklamách stanovíte, vo všeobecnosti majú dobrú účinnosť vysokokvalitné vizuály, presvedčivý text a jasná výzva k akcii. Pre mnohé e-shopy sa osvedčili aj videá, karuselové reklamy a dynamické produktové reklamy.


Pre majiteľov e-shopov ponúka Facebook dynamické produktové reklamy, ktoré prezentujú vaše produkty priamo vo feede potenciálnych kupujúcich. V kombinácii s retargetingom môžete návštevníkom pripomenúť produkty, ktoré si na vašej stránke prezerali, a zvýšiť tak šancu na predaj.


Áno, špecializujeme sa na komplexnú správu reklamy na Facebooku, od vytvorenia a cielenia reklamy až po pravidelnú kontrolu a optimalizáciu. Či už ste skúsený podnikateľ, alebo práve začínate, sme tu, aby sme maximalizovali váš úspech v online marketingu.

Hoci je reklama na Facebooku všestranná, niektoré odvetvia, ako napríklad tabak, e-cigarety alebo obsah pre dospelých, čelia obmedzeniam. Naša marketingová agentúra vás môže usmerniť v reklamných pravidlách platformy a v prípade potreby navrhnúť alternatívne stratégie.

Otázky týkajúce sa google reklám

Reklama na Google označuje reklamy, ktoré sa zobrazujú na stránkach s výsledkami vyhľadávania Google a na webových stránkach, ktoré spolupracujú so spoločnosťou Google na zobrazovaní reklám. Funguje tak, že ponúkate kľúčové slová súvisiace s vaším podnikaním a vytvárate reklamy, ktoré sa zobrazujú, keď ľudia vyhľadávajú tieto kľúčové slová.

Reklama v službe Google môže pomôcť vašej firme tým, že zvýši vašu viditeľnosť naprieč internetom, zvýši návštevnosť vašich webových stránok a vytvorí z návštevníkov potenciálnych zákazníkov alebo nakupujúcich. Umožňuje vám zamerať sa na ľudí, ktorí aktívne vyhľadávajú produkty alebo služby, ktoré ponúkate.

V rámci Google reklamných kampaní ponúkame reklamu pre vyhľadávaciu sieť, obsahovú sieť, reklamy v nákupoch, videokampane, discovery a miestne kampane. Reklamy v rámci týchto kampaní majú rôzne podoby. Zobrazujú sa na odlšných  miestach naprieč celým internetom a sledujeme nimi odlyšné ciele.

Sledovanie úspešnosti každej jednej reklamnej kampane na google závysí predovšetkým od jej účelu a vopred definovaného cieľa, ktorý chceme kampaňou dosiahnuť.  Vo všeobecnosti však úspešnosť kampaní meriame sledovaním ukazovateľov, ako sú kliknutia, zobrazenia, konverzie, cena za kliknutie (CPC) a návratnosť výdavkov na reklamu (ROAS), respektíve podiel nákladov na obrate (PNO).

Očakávaná návratnosť investícií do reklamnej kampane Google závisí od rôznych faktorov, ako je odvetvie, konkurencia, váš rozpočet a cielenie. Naším cieľom je vždy dosiahnuť pozitívnu návratnosť investícií našich klientov. Toto vieme zabezpečiť napríklad pomocou pravidelnej kontroly reklám a rozpočtov, optimalizáciou kampaní a cielením na správne publikum.

Otázky týkajúce sa emailového marketingu

E-mailový marketing je digitálna stratégia, ktorá zahŕňa zasielanie e-mailov potenciálnym zákazníkom. Ak sa vykonáva správne, môže podporiť obchodné vzťahy, posilniť lojalitu k vašej značke a zvýšiť predaj. Či už ide o zasielanie informačných newsletterov, propagačných akcií alebo personalizovaných ponúk, e-mailový marketing patrí medzi najsilnejšie a súčastne najlacnejšie nástroje dnešného marketingu. 

E-mailový marketing sa môže pochváliť jednou z najvyšších návratností investícií spomedzi digitálnych marketingových kanálov. Umožňuje podnikom udržiavať trvalú spoluprácu so svojím publikom, propagovať nové produkty a vychovávať potenciálnych zákazníkov. Pre e-shopy je to fantastický nástroj na zvyšovanie predaja, opätovné cielenie na užívateľov, ktorý opustili košík, a budovanie lojality vašich aktuálnych zákazníkov.

E-mailový marketing je jedinečný, pretože je založený na povolení. To znamená, že príjemcovia prejavili záujem o informácie od vás, či už prostredníctvom prihlásenia sa na odber noviniek alebo predchádzajúceho nákupu. Tento vopred prejavený záujem často vedie k vyššej miere zapojenia a konverzie v porovnaní s kanálmi bez povolenia.

Určite! Hoci sú sociálne siete dnes už nevyhnutné na zviditeľnenie značky, e-mail marketing ponúka osobnejší a priamejší spôsob komunikácie. Štúdie ukázali, že spotrebitelia uprednostňujú prijímanie propagačného obsahu prostredníctvom e-mailu pred sociálnymi médiami, čo z neho robí dôležitý nástroj v každej marketingovej stratégií.

Každý niekde začína. Ak ste doteraz nebudovali emailovú databázu kontaktov, radi vám pomôžeme vytvoriť a zrealizovať stratégiu, ktorá bude najviac vyhovovať vašim potrebám a cieľom. 

Budovanie kvalitného zoznamu odberateľov si vyžaduje kombináciu stratégií. Ponúkanie hodnotných lead magnetov, ako sú ebooky alebo zľavy, organizovanie webinárov a využívanie registračných formulárov na vašich webových stránkach a sociálnych kanáloch môže účinne prilákať nových odberateľov. Naša agentúra vám pomôže navrhnúť prístup šitý na mieru vašej firme.

Obsah by mal vždy zodpovedať záujmom a potrebám vášho publika. Obľúbené sú bulletiny, oznámenia o produktoch, exkluzívne ponuky a novinky z odvetvia. V prípade e-shopov môžu predaj podporiť transakčné e-maily, upozornenia na opustenie košíka a odporúčania produktov na základe predchádzajúcich nákupov.

V prípade, že spolu začneme spolupracovať, obsah pre emaily môžete nechať na nás a vy sa budete môcť na 100 % venovať vášmu podnikaniu. 

Vďaka našim odborným znalostiam v oblasti e-mail marketingu, tvorby obsahu  a analýzy uplatňujeme u každého klienta jedinečný prístup. Pomôžeme vám segmentovať vaše publikum pre personalizované kampane, navrhnúť presvedčivé e-mailové šablóny a neustále optimalizovať pre čo najvyššiu mieru zapojenia a konverzie.